S’u kursyen as deputetet/ Çfarë e provokoi dhunën e paprecedentë në Kuvendin e Kosovës? Zbardhen detaje nga sherri

Zbardhen të tjera detaje nga dhuna e paprecedentë sot në Kuvendin e Kosovës, ku deputetë të opozitës sulmuan kryeministrin Albin Kurti. Mediat kosovare raportojnë se e gjithë ngjarja është provokuar në momentin kur zv.kryeministri Besnik Bislimi është ngritur nga karrigia e tij dhe ka shqyer një fotografi që Ganimete Musliu e kishte vendosur para foltores […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts