Sulm kibernetik në disa prej faqeve qeveritare, hakerat ‘rrëzojnë’ KLSH, Tatimet, ILDKPI-në

sulm kibernetik ne disa prej faqeve qeveritare hakerat rrezojne klsh tatimet ildkpi ne
sulm kibernetik ne disa prej faqeve qeveritare hakerat rrezojne klsh tatimet ildkpi ne

Sulm kibernetik në disa prej faqeve qeveritare. Mësohet se prej disa orë rezultojnë jashtë funksionit faqet e KLSH, ajo e Tatimeve, ILDKPI-ja, si dhe faqja e Kuvendit.

Kjo e fundit nuk punon prej disa ditësh. Sulmin kibernetik në fjalë e ka pohuar dhe AKSHI.

vijon….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts