Sulm me armë në një klub nate në Florida

15:53 30/05/2021

2 të vrarë e 20 të plagosur, arratisen 3 autorët

2 persona humbën jetën dhe të paktën 20 të tjerë u plagosën në një sulm me armë në Florida.

Mediat shkruajnë se 3 persona dolën nga një fuoristradë dhe qëlluan me armë drejt të pranishmëve në një klub nate në bregdetin e Majemit.

Policia është në kërkim të autorëve, të cilët u arratisën dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Një tjetër sulm ndodhi të Premten në të njëjtën zonë, ku humbi jetën një person.

Tv Klan

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *