Sulm me hanxhar jashtë një klubi nate në Oslo, 4 të plagosur, arrestohet 20-vjeçari

sulm me hanxhar jashte nje klubi nate ne oslo 4 te plagosur arrestohet 20 vjecari

Policia norvegjeze ka ndërhyrë në qendër të Oslos pas një sulmi me hanxhar nga një 20-vjeçar që plagosi katër truproja jashtë një klubi të shtunën mbrëma.

Një nga katër të plagosurit u dërgua në spital. Sipas raportimeve nga transmetuesi publik norvegjez, Nrk, policia përjashton një lidhje të natyrës terroriste dhe incidenti nuk duket të jetë i lidhur me festimet e Krenarisë të mbajtur të shtunën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts