Sulm me thikë në Rusi, vriten 3 persona afër një stacioni hekurudhor

RUSI

Një vrasje e trefishtë me thikë ka ndodhur në Rusi. Në qytetin Yekaterinburg, 34-vjeçari Alexander Nikolayevich Kukushkin vrau tre meshkujt të tjerë pas një mosmarrëveshje prej alkoolit.

Ngjarja ka ndodhur afër një stacioni hekurudhor, teksa agresori njihej si person pijanec dhe në disa raste edhe huligan.

Nga ana tjetër Policia u detyrua ta plagosë 34-vjeçarin pasi po bënte rezistencë dhe kundërshtonte arrestimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.