Sulm me thikë pranë një universiteti në Gjermani, katër të plagosur. Studentët neutralizojnë autorin

Një sulm me thikë ka ndodhur sot pranë një universitet në qytetin veriperëndimor të Gjermanisë.

Sipas mediave të huaja, nga sulmi kanë mbetur të plagosur rëndë katër persona, ndërsa autori është neutralizuar fillimisht nga vetë studentët, deri sa ka mbërritur policia dhe i ka vënë prangat.

Autori është një 34-vjeçar, ndërsa policia po heton për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *