Sulmet e fundit/ Bien sirenat e luftës në Kiev, njerëzit vrapojnë të dëshpëruar, shihni pamjet e frikshme (Video)

Njerëz të tmerruar, kaos, vrapime, çanta e valixhe. Disa ruhen nga Covid-19, me maskat vënë, disa e kanë harruar pandeminë e kërkojnë të mbrojnë kokën.

Kjo është lufta, kjo është situata në kryeqytetin ukrainas, ku vazhdimisht raportohet për afrim të forcave ruse që e kanë rrethuar Kievin. Fëmijët qajnë, ndonëse nuk e kuptojnë ende mirë se çfarë po ndodh, por ndiejnë ankthin e frikën e prindërve të tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.