Sulmeve në Izrael nuk iu shpëtojnë as gazetarët, po raportonte ‘live’, trupa e Mediaset qëllohet me plumba gome

Sulmeve në Izrael nuk iu shpëtojnë as gazetarët. “Atje në fund ju shihni ambulancat… ne nuk e dimë akoma… ja shikoni …”, transmetimi i drejtpërdrejtë në Tgcom24 nga Elia Milani, korrespodenti i lajmeve në News Mediaset në Jerusalem, u ndërpre nga të shtënat.
Milani po fliste nga Sheikh Jarrah, një lagje kryesisht palestineze në Jerusalemin Lindor, dy kilometra në veri të Qytetit të Vecchia.

Disa minuta më vonë një lidhje telefonike rivendoset dhe është e njëjta që dërgohet për të shpjeguar: “Një plumb gome qëlloi… VIDEO

Gazetari tha në një lidhje telefonike më pas se operatori është qëlluar në këmbë dhe ka një dhimbje të lehtë, por se tani gjithçka është nën kontroll.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.