Sulmi i armatosur në Kosovë, analiza e DW: Kush mban përgjegjësinë për konfliktet në veri?

Konflikti i armatosur në Kosovë sikur i ka zënë në befasi autoritetet në Beograd. Këto zhvillime kanë ngritur shumë pyetje që ende nuk kanë përgjigje. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç theksoi se vendi (Serbia) është në gjendje të rëndë dhe thekson se ky është momenti më i vështirë për vendin dhe popullin serb, që nga […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts