Sulmi ndaj Policisë së Kosovës, banorët e Banjskës: Jemi të tmerruar, të na tregojë dikush se çfarë ka ndodhur

Fshati Banjskë i Zveçanit, në veri të Kosovës, është hapur në mesditën e së mërkurës, ka raportuar ekipi i Radios Evropa e Lirë (REL) në teren. Më 24 shtator, afër manastirit në Banjskës ka ndodhur një përleshje e armatosur mes Policisë së Kosovës dhe një grupi të armatosur. Për pasojë janë vrarë një zyrtar i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts