Sulmi në autobus/ “A shpëtuan?”, babai tregon momentin kur u përball me të birin e plagosur: Iu desh t’i them se shokët e tij jetojnë në parajsë

sulmi ne autobus a shpetuan babai tregon momentin kur u perball me te birin e plagosur iu desh ti them se shoket e tij jetojne ne parajse

Babai i nxënësit që mbeti mbrëmë i plagosur pas sulmit me armë që iu bë autobusit në Gllogjan ka treguar detaje tragjike pasi ishte përballur me djalin e tij të plagosur.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Afrim Turkaj shkruan se sapo djali i tij ishte zgjuar, kishte pyetur nëse shokët e tij ishin gjallë.

“Sot djali im u zgjua, por pa shoqen e shokët e tij që ishte ulur në autobus me ta. Më pyeti a kanë shpëtuar, u desh ti them se ata jetojnë në parajsë” shkruan babai i të plagosurit në Gllogjan.
Kujtojmë se nga sulmi me armë mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts