Sulmi në Banjskë/ “Reagoi pas deklaratës së Vuçiç”, deputeti i Vetëvendosjes: Rama të konsultohet me institucionet në Kosovë dhe Kurtin para se…

Artan Abrashi, deputeti i ‘Vetëvendosje’, në një komunikim live për emisionin “Kjo Javë” nga gazetarja Nisida Tufa, në News24 foli për situatën në veri të Kosovës dhe deklaratën e kryeministrit shqiptar Edi Rama. Në lidhje me deklaratën e Ramës, Abrashi u shpreh se ka reaguar pas presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, ndërsa shtoi se para sduhet […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts