Sulmi në Veri, analistë shqiptarë e serbë të ndarë rreth vazhdimësisë së dialogut Kosovë–Serbi

Në Kosovë analistë shqiptarë dhe serbë i thanë Zërit të Amerikës se ngjarjet e fundit në veri e dëmtojnë në masë të madhe procesin e dialogut Kosovë – Serbi, por shfaqin pikëpamje të ndryshme sa i përket vazhdimësisë së këtij procesi. Arbëresha Loxha nga Grupi për Studime Juridike dhe Politike thotë se treguesit për përfshirjen […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts