Sulmi ne veri të Kosovës dhe tmerri i krijuar tek banorët, si paraqitet sot situata në Banjskë

Policia e Kosovës tha të mërkurën se ka përfunduar kontrollet në fshatin Banjskë në veri, tre ditë pas përleshjes me një grup personash të armatosur që sulmoi forcat e rendit duke vrarë një oficer dhe plagosur një tjetër. “Mund të konfirmoj se situata në Banjskë është e qetë, situata është e mirë. Njerëzit janë të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts