Sulmi terrorist në Veri, Pacolli i ofron mbështetje Kurtit: I ftoj edhe kolegët e tjerë ta bëjnë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se i ka shprehur përkrahjen e plotë kundër terrorizmit, si për rend dhe ligj në veri. Pacolli ka thënë se i ka ofruar Kurtit ndihmën e tij të plotë për çfarëdo gjë që mund të jetë e nevojshme. Sipas ish-ministrit të Jashtëm, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts