Sulmohet me granatë pika doganore në Jarinjë, dyshohet se është hedhur nga pala serbe

sulmohet me granate pika doganore ne jarinje dyshohet se eshte hedhur nga pala serbe
sulmohet me granate pika doganore ne jarinje dyshohet se eshte hedhur nga pala serbe

Është sulmuar me granatë një pikë doganore në Jarinjë të Kosovës.

Mediat atje shkruajnë se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

Paraprakisht dyshohet se granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Veç dëmeve materiale, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts