Sulmohet një polic në veri, një person i paidentifikuar tentoi ta përplaste me makinë

Në veri të Mitrovicës është sulmuar një zyrtar policor të martën. Zyrtari ka deklaruar se dikush ka tentuar ta godasë me makinë e më pas ka goditur mjetin e tij. “Ankuesi mashkull kosovar-zyrtar policor, ka informuar se deri sa ishte në kryerje të detyrës, një person i panjohur me veturë ka tentuar ta godas dhe […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts