Sulmuan barbarisht me shkopinj bejsbolli kushërinjtë e fisit Maja, dalin pamjet e 4 të shoqëruarve, të përfshirë në konfliktin e fisit Rraja në Krujë (FOTO)

Pas videos së publikuar ku anëtarë të fisit Rraja dhunuan barbarisht dy kushërinj të fisit Maja, deri më tani janë shoqëruar në polici gjashtë persona.

Në kërkim janë shpallur shtetasit Edison Meta, 27 vjeç dhe Përparim Rraja, 48 vjeç, ndërsa gjatë ditës së djeshme u shpallën në kërkim dhe 4 shtetas të tjerë Xhelal Rraja, Flamur Rraja, Klajdi Rraja, dhe Rexhep Rraja.

Ndërkohë autoritetet kanë bërë publike pamje nga momenti i shoqërimit në komisariat të katër persona që ishin të përfshirë në ngjarjen e rëndë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts