Sulmuan gazetarët gjatë tensioneve në veri, ministri i Brendshëm i Kosovës: U arrestua një nga udhëheqësit e grupit! Do sillet para drejtësisë dhe…

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla ka njoftuar se njëri nga personat e dyshuar si udhëheqës i grupit që ka sulmuar gazetarët në Liposaviç më 29 maj, është arrestuar ditën e sotme. Ai ka bërë me dije se i arrestuari është Nemanja Vllaskoviç, ndërsa ka shtuar se ai do të përballet me drejtësinë. “Një nga udhëheqësit […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts