Surpriza e Serisë A, italianët kërkojnë Armando Brojën për sezonin e ardhshëm në Champions

surpriza e serise a italianet kerkojne armando brojen per sezonin e ardhshem ne champions
Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Armando Broja kërkohet nga shumë ekipe në Europë dhe së fundmi në skenë është shfaqur një tjetër emër.

broja

Bëhet fjalë për skuadrën e Serisë A, e cila siguroi Championsin për sezonin e ardhshëm. Bolonja dëshiron të arrijë një marrëveshje me Çelsin për shërbimet e 22-vjeçarit.

Por italianët duhet të përballen edhe me rivalë të tjerë si Uolves dhe Monako. Gjithashtu kanë qarkulluar zëra se Broja është në syrin e Milanit por edhe një skuadre arabe, Al-Shabab.

Por gjithçka në fund është në dorën e yllit të Shqipërisë dhe sigurisht bluve të Londrës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts