“Surprizë!”- Granit Xhaka kthehet në biond, reagimi i bashkëshortes së tij nuk duhet humbur


Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e tij, me të cilën i ka surprizuar të gjithë.

granit xhaka (9)

Në një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, Graniti shihet me flokë biondë gjatë kohës që pret të flasë me bashkëshorten në “FaceTime”.

granit xhaka (5)

Në momentin që Leonita hap kamerën, ajo ngel me gojë hapur nga surpriza e bashkëshortit të saj, të cilën nuk e priste.

granit xhaka (10)

Në muajin prill të këtij viti, Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë vazjën e dytë, të cilën e pagëzuan me emrin Laneya Xhaka.

granit xhaka (3)

Ndërkohë, dyshja janë prindër edhe të një vajze, Ayana, e cila tashmë është bërë motra e madhe.

granit xhaka (8)

granit xhaka (2) granit xhaka (4) granit xhaka (7)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *