Sveçla publikon emrat dhe fotografitë e terroristëve të identifikuar për sulmin në Banjskë

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në një konferencë të përbashkët me kryministrin Albin Kurti, ka bërë publike emrat dhe fotografitë e terroristëve të identifikuar lidhur me sulmin ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Banjskë, më 24 shtator, raporton Express. Sveçla ka thënë se shumica e tyre janë pjesëtarë të “Mbrojtjes Civile” dhe “Brigadës […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts