Takimi i Kurtit me ambasadorët, Zyra e Shtypit: Kryeministri shprehu gatishmërinë t’i adresojë shpejt shqetësimet e ngritura

Ambasadorët, të ngarkuarit dhe shefat e misioneve diplomatike të vendeve të huaja që qëndrojnë në Kosovë ishin sot në zyrë te kryeministri Albin Kurti. Zyra e Kryeministrit njoftoi se ambasasdorët ishin atje me ftesë të Kurtit dhe se shefi i Qeverisë së bashku me zëvendëskryeministrin Besnik Bislimi dhe ministrin e Financave, Hekuran Murati ua kanë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts