Takimi i radhës Berisha-Bardhi, tryeza e përbashkët e deputetëve mbahet sot në Kukës

Deputetët demokratë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit do të mbajnë takimin e radhës ditën e sotme.

Por duke qenë se më 24 shtator janë zgjedhjet në Kukës, takimi do të transferohet në qytetin e Kukësit, ku opozita ka propozuar Emri Vatën.

Sakaq, pritet që tryeza e deputetëve të opozitës të zhvillohet në orën 12:00, ndërsa vendi nuk është caktuar ende.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts