“T*ap, budalla, që mendon se ka të drejtë”/ Harruan mikrofonat ndezur, gazetarët australianë shajnë tenistin serb, Djokovic
Dy moderatorët e Channel 7, Mike Amor dhe Rebecca Maddern janë kapur duke folur me fyerje dhe ofendime për Novak Djokovic gjatë kohës që nuk është ishin në transmetim live.  Në videon që po bën xhiron e rrjeteve sociale, Amor heq mikrofonin që është akoma i ndezur, ndërsa kamera pa dashje vazhdon të regjistrojë.djogovic

Ndërsa kolegu i saj teksa kërkonte për mikrofonin e tij, Maddern e filloi bisedën duke e etiketuar numrin 1 të botës një gënjeshtar. Ai u përshkrua si “gënjeshtar, budalla e trap

“Sido që ta shikoni, Novak Gjokovic është një gënjeshtar, i poshtër, komplet trap,” tha Maddern. “Ashtu si sido që ta shikosh. Është për të ardhur keq që të gjithë të tjerët janë rrethuar rreth tij. Nga ta shikosh është një trap që vetëm gënjen. Një trap që mendon se po bën gjënë e duhur. Nuk mund ta justifikosh këtë veprim të tijin”

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.