Tarraca e banesës u shemb, nxirren nga rrënojat dy familjarët, ja gjendja

Janë nxjerrë nga rrënojat e banesës dy personat të cilët mbetën të bllokuar pasi u shemb tarraca. Ngjarja ndodhi në Qerret, Katundi i Ri.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se të dy janë nxjerrë të gjallë por janë  transportuar në spital.

Por ende nuk dihet zyrtarisht gjendja e tyre pasi kanë marrë plagë të rënda.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts