Tashmë iPhone 13 i reziston dhe plumbave

12:52 16/12/2021

Telefoni iPhone njihet si një nga telefonat më të fortë dhe më të sigurt. Tashmë një telefon të tillë e gjeni dhe në versionin anti-plumb.

Kompania Caviar ka rimodeluar kĂ«ta telefona dhe falĂ« mbĂ«shtjelljes me material titan mund t’i rezistojnĂ« dhe plumbave.

Modeli iPhone 13 Pro vjen me një çmim prej 6,370 Dollarë dhe është më i sigurt se çdo lloj telefoni tjetër.

Ky telefon inteligjent Ă«shtĂ« i disponueshĂ«m vetĂ«m nĂ« njĂ« ngjyrĂ« ‘Midnight Black’ dhe i mbuluar me armaturĂ« anti-plumb tĂ« klasit 2 BR-2, e cila Ă«shtĂ« mjaft e fortĂ« pĂ«r t’i bĂ«rĂ« ballĂ« njĂ« goditjeje pistolete.

[embedded content][embedded content]

Po ashtu ky telefon vjen dhe me një nivel tjetër sigurie, pasi nuk ka kamera, pasi shumë kërkojnë që të kenë sa më shumë privatësi./tvklan.al

“”Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al “”

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *