“Të dashuroj”, korçarja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë kryeministrit Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje në Korçë për turin e falënderimeve, teksa qytetarë të shumtë e kanë takuar dhe përshëndetur.

Nuk ka munguar as shprehjet e dashurisë, siç është rasti i kësaj vajze që e ka deklaruar publikisht. Kur kreu i Bashkisë së Korçës i ka dhënë fjalën kryeministrit Edi Rama, ajo ka bërtitur “të dashuroj” duke e shoqëruar dhe me gjeste, deklaratën e saj.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts