“Të dua”/ Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi shijojnë momente romantike në pushime së bashku. Gazetarja publikon foton duke…

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekiqi kanë nisur pushimet së bashku.

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke

Ish-banorja e “BBV” ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një moment romantik me moderatorin nga plazhi, ndërsa i ka shprehur atij dashurinë.

“Të dua”- ka shkruar Ilnisa krahas fotos së tyre me dy gota shampanjë në duar.

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke 1

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke

Ilnisa ka vendosur që të “arratiset” në pushime me Meritonin në këto ditë të nxehta vere, duke shijuar dhe kaluar me shumë kohë me njëri-tjetrin.

Historia e tyre e dashurisë nisi në shtëpinë e “BBV”, ku dyshja u njohën së bashku, ndërsa vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga ky reality show.

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke 2

Ndonëse fillimisht familjarët e moderatorit nuk ishin pro romancës së tij me gazetaren e cila është disa vite më e madhe se ai në moshë, tashmë mesa duket ata kanë ndryshuar qëndrim, kjo vërehet qartë tek motra e Meritonit, e cila tashmë ndjek të dashurën e të vëllait në rrjetet sociale.

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke 3

Çifti janë prindër nga lidhjet e tyre të mëparshme, Ilnisa ka vajzën Anais të cilën e ndan me ish-bashkëshortin, teksa Meritoni ka një djalë me ish-partneren e tij, Loar.

te dua ilnisa agolli dhe meriton mjekiqi shijojne momente romantike ne pushime se bashku gazetarja publikon foton duke 4

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts