“Të gjithë gabojnë, por…”/ Renaldo flet për përplasjet me Luizin, tregon kushtin që ka për t’u pajtuar me këngëtarin

te gjithe gabojne por renaldo flet per perplasjet me luizin tregon kushtin qe ka per tu pajtuar me kengetarin
te gjithe gabojne por renaldo flet per perplasjet me luizin tregon kushtin qe ka per tu pajtuar me kengetarin

Debati mes Ronaldo Sharkës dhe çiftit Luizi dhe Kiara që ndodhi pak javë më parë mori vëmendjen të madhe.

Përplasjet mes tyre u duk sikur pushuan në rrjetet sociale, por kanë qenë ndjekësit që këtë herë kanë sjellë sërish në vëmendje Ronaldos.

I pyetur në Instagram se si i ka marrëdhëniet me Luizin dhe Kiarën, ai kë thënë se i pranon edhe faljet.

“Si i ke raportet sot me Luizin dhe Kiarën?”- e ka pyetur një ndjekës në Instagram moderatorin i cili i është përgjiigjur: “Unë jam njeri që i pranoj faljet. Kështu që po pres të më kërkojnë falje dhe të reflektojnë. Të gjithë gabojnë.”

Kujtojmë që sherri që dominoi tituj nisi pasi Ronaldo konkurrent në “Kepin e Vip-ave” u shpreh se ky emision do t’i shkonte atij dhe jo Kiarës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts