“Të lejohet të kesh 3 partnere, kaq e ke limitin!”- Habit Heidi Baçi, zbulon emrin e vajzës VIP që është “lidhur” Romeo Veshaj dhe thumbon Erjola Doçin: E dashura tjetër e tij është…

te lejohet te kesh 3 partnere kaq e ke limitin habit heidi baci zbulon emrin e vajzes vip qe eshte lidhur romeo veshaj dhe thumbon erjola docin e dashura tjeteTeksa është vendosur në sfond në shtëpinë e Big Brother Vip kënga e artistes me famë botërore, Dua Lipa, Heidi Baçi është shprehur se ajo është e dashura e Romeo Veshajt, referuar një deklaratë të aktorit në natën e parë të nisjes së spektaklit ku shprehur pëlqimin për këngëtaren.

romeoveshaj heidi baci

Ndërsa çifti kërcenin nën ritmet e këngës së Dua Lipës dhe pranë tyre qëndronte Erjola Doçi, Heidi Baçi iu është drejtuar aktorit duke i thënë që “deri në 3 të dashura të lejohet, kaq e ke limitin”.

“Tre të dashura ke dhe kaq”, tha banorja dhe fansat kanë aluduar se fjalët e saj kanë qenë thumb për moderatoren, pas pretendimeve të disa banorëve se Erjola Doçi dhe Romeo Veshaj flirtojnë me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Kush është kjo Dua Lipa? E dashura tjetër e Romeos

Romeo: Dua të dua

Heidi: Mund të kesh deri në 2, ose 3

Romeo: Boll janë boll, Dua të dua

Heidi: Tre të dashura ke dhe kaq

Romeo: Duan vetëm, e kam thënë që nga dita 1 më lejohet

Heidi: Deri në 3 e ke limitin, s’ka gjë

Romeo: Ty, Duan dhe të gjej dhe ndonjë tjetër

Heidi: Pastaj stop

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts