“Të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë!” / Pas “sanksioneve” të SHBA, opozita e Kosovës e bashkuar kundër Albin Kurtit: Po rrezikon raportet me aleatët

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe kabineti i tij po përballen jo vetëm me kritika e masa nga aleatët ndërkombëtarë në lidhje me atë se çfarë ka ndodhur gjatë ditëve të fundit ne veri të vendit me protestat, por edhe me kritika të shumta madje edhe kërkesë për dorëheqje nga opozita . Pak më parë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts