“Të shkon më shumë të mos flasësh”/ Roza përplaset me Heidin: Ç’i ke këto kunja…

21:33 – 27.01.2024

“Të shkon më shumë të mos flasësh”/ Roza përplaset me Heidin: Ç’i ke këto kunja…

te shkon me shume te mos flasesh roza perplaset me heidin ci ke keto kunja
te shkon me shume te mos flasesh roza perplaset me heidin ci ke keto kunja

“Të shkon më shumë të heshtësh se sa të flasësh sepse flet kot. Çfarë janë këto jo kunja jo të tjera”- tha Roza.

“Unë e pashë Vesën në sy kur u hodh ideja. Ajo ishte shumë e bindur që të dilte dhe ne mbështetëm. “- tha Heidi.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts