Të shtëna armësh, hanxhar dhe makinë që vërshon mes turmës, pamje nga sherri masiv në Britaninë e Madhe (VIDEO)

Një sherr masiv është regjistruar në Bredford të Britanisë së Madhe.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet, ku shihet se si persona godasin njëri-tjetrin me hanxharë.

Në videon e publikuar shihet se si një makinë e bardhë vërshon me shpejtësi drejt turmës, ndërkohë që në sfond dëgjohen të shtëna armës.

Dëshmitarët që janë bërë pjesë të kësaj skene, janë larguar me shpejtësi e të tmerruar për t’i shpëtuar më të keqes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.