Të shtëna me armë zjarri dhe gaz lotësjellës/ Kryetarët e komunave në veri hynë në zyrë mes tensionesh, ngrihet flamuri i Kosovës në Liposaviç

Mes tensioneve të shumta të ditës së sotme, kryetarët e komunave në veri të Kosovës kanë arritur të futen në ndërtesat e komunave, të shoqëruar nga forcat policore. Nga raportimet nga terreni të mediave të Kosovës, vihet re se në minutat e para të hyrjes në zyrë, kryetari i ri i komunës së Liposaviçit, Lulzim […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts