Të shtëna me armë zjarri në Bruksel, tre të plagosur, dyshohet për…

Të shtëna me armë zjarri në Bruksel, tre të plagosur, dyshohet për…
te shtena me arme zjarri ne bruksel tre te plagosur dyshohet per

Të paktën tre persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri të raportuar në Bruksel.

Autoritetet blege kanë përjashtuar mundësinë e një sulmi terrorist, dhe pista ku po hetohet është ajo e larjes së hesapeve.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes duke rrethuar zonën dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Ndërkohë autorët ende nuk janë identifikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts