Të shtëna me armë zjarri në Fier, raportohet për një të plagosur

te shtena me arme zjarri ne fier raportohet per nje te plagosur
te shtena me arme zjarri ne fier raportohet per nje te plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Fier. Gazetari Enea Verria konfirmon për BlakanWeb se dyshohet për një të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin pranë Bashkisë Fier, ndërsa mësohet se autori i ngjarjes është shoqëruar nga policia.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts