Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, 2 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë pasdite në Gjakovë. Mediat në Kosovë, shkruajnë se paraprakisht dyshohet se kanë mbetur të plagosur 2 persona.

“Ne orën 19:30 ne rrugën “Bardhyl Qaushi”- Gjakovë kanë ndodhë të shtëna me armë zjarri ku dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur. Patrullat e stacionit policor kanë shkuar në vendngjarje si dhe është njoftuar Autoambulanca”, ka thënë Policia.

Sipas raportimeve, pas të shtënave, personat e dyshuar janë larguar nga vendi i ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.