Të shtëna me armë zjarri në Gjilan të Kosovës, një i vrarë e një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Gjilan.

Mediat në Kosovë shkruajnë se deri më tani, raportohet për një të vrarë e një të plagosur si pasojë e të shtënave.

Lajmi ka gjetur konfirmin edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaban Azizi.

“Para gjysmë ore një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në lagjen Arbëria në Gjilan”,
është shprehur Azizi.

Ende nuk dihet nëse ka persona të arrestuar për rastin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *