Të shtëna me armë zjarri në Kosovë, raportohet për dy të plagosur

Dy persona janë plagosur me armë në Kosovë. Sipas mediave atje, policia ka mundur të arrestojë autorin, ndërsa të plagosurit janë transportuar në spital. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë. “Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes  dhe ka ndërmarrë të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts