Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, ja çfarë thotë policia

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje në Prishtinë.

Dy persona kanë qëlluar në drejtim të njëri-tjetrit me armë zjarri. Lajmi është konfirmuar dhe nga autoritetet policore.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po zbardh të gjithë të vërtetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *