Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset efektivi i “Shqiponjave”, shpallet në kërkim autori

te shtena me arme zjarri ne tirane plagoset efektivi i shqiponjave shpallet ne kerkim autori
te shtena me arme zjarri ne tirane plagoset efektivi i shqiponjave shpallet ne kerkim autori

Një efektiv i repartit “Shqiponja” është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Tiranë.

Mësohet se plagosja ka ndodhur pranë spitalit pediatrik, ndërsa efektivi është shtruar te spitali ushtarak ku gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, raportohet se autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts