Të shtëna në Kaliforni të SHBA, ndërrojnë jetë dy persona

SHBA

Dy persona kanë vdekur mbrëmjen e së dielës në Kaliforni të SHBA. Ngjarja ka ndodhur në East Ockland teksa dy meshkuj kanë ndërruar jetë pas plagëve në trup.

Detektivët janë në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për rrethanat, teksa nuk dihet ende me saktësi se çfarë ka ndodhur aty.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.