Të shtëna në një shkollë në SHBA, raportohet për disa të plagosur, evakuohen nxënësit

SHBA

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një shkollë të lartë në Newport News, Virginia. Dy persona janë qëlluar kurse dy të tjerë u plagosën. Një i pestë gjithashtu u dërgua në spital.

Autori dyshohet se i njihte viktimat dhe gjithçka nisi si një konflikt.

Më pas nxënësit u evakuan dhe u dërguan menjëherë te fushat e tenisit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *