Të shtëna në SHBA, 4 viktima dhe 30 të plagosur

12:19 02/07/2023

Të paktën katër persona kanë humbur jetën ndërsa 30 të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë në qytetin Baltimore të SHBA-së.

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë një feste në atë zonë.

Autori identiteti i të cilit ende nuk bëhet I ditur hapi zjarr mbi turmën prej më shumë se 100 personash  duke qëlluar të paktën 30 herë.

Oficerët e Policisë ndodhen aktualisht në vendin e ngjarjes dhe priten më shumë informacione që do të zbardhin shkakun e kësaj ngjarje të rëndë.

Klan News

Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts