Të shtënat me armë në Paris, rëndohet bilanci, dy viktima dhe katër të plagosur (VIDEO)

te shtenat me arme ne paris rendohet bilanci dy viktima dhe kater te plagosur video
te shtenat me arme ne paris rendohet bilanci dy viktima dhe kater te plagosur video

Rëndohet bilanci pas të shtënave me armë në Paris. Mediat e huaja raportojnë se dy persona kane humbur jetën dhe të paktën katër persona kanë mbetur të plagosur, ndërsa njëri prej tyre është në gjendje të rënë. Policia franceze ka njoftuar se një person është arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur në rue d’Enghien. I arrestuari dyshohet se është rreth 60 vjeç.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts