Televotimi i dytë i mbrëmjes, nga shtëpia e “Big Brother VIP 3” largohet…

00:39 – 14.02.2024

Televotimi i dytë i mbrëmjes, nga shtëpia e “Big Brother VIP 3” largohet…

televotimi i dyte i mbremjes nga shtepia e big brother vip 3 largohet
televotimi i dyte i mbremjes nga shtepia e big brother vip 3 largohet

Dea është banorja që largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP 3” në televotimin që u hap po sot.

Ajo ishte më pak e preferuara e publikut nga ky televotim i shkurtër, me banoren që la shtëpinë dhe fati nuk ishte me të as në biletën e “Lori Caffe”, pasi ishte vetëm vajtje.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts