Temperaturat e larta në vend, policët e Krujës u shpërndajnë ujë qytetarëve dhe turistëve

Në këto ditë me temperatura të larta dhe trafik të rënduar, punonjësit e Qarkullimit Rrugor Krujë janë solidarizuar duke ofruar shishe me ujë të ftohtë, për qytetarët dhe turistët që qarkullojnë në zona të ndryshme të Krujës.

Komisariati i Policisë Krujë i bën thirrje qytetarëve që të shmangin lëvizjet e panevojshme gjatë orëve të mesditës, kur temperaturat janë më të larta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts