Temperaturat ekstreme, “tërbohet” biondja në Kroaci, hipën mbi shatërvan dhe ekspozon pjesët intime

Qytetarët dhe turistët në Dubrovnik janë bërë dëshmitarë të një episodi të pazakontë.

Një vajzë e re, krejt papritur, u ngjit në shatërvanin e gjendur në qendër të qytetit dhe nisi të ngrinte bluzën, duke zbuluar kështu gjoksin.

Nuk dihet ende se përse e reja bëri këtë veprim, por duke gjykuar fotot, ajo shihet mjaft e lumtur dhe e gëzuar gjatë gjithë shfaqjes.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts