Temperaturat në ekstrem, e reja italiane nuk duron më, zhvishet dhe nis të notojë në shatërvanin në qendër të Romës (VIDEO)

Temperaturat e lara, kanë detyruar një të re italiane, të dalë nudo e të freskohet në shatërvanin para pallatit të Fontanës, në Piazza Colonna të Romës.

Kalimtarë të shumtë janë përballur ditën e sotme me këtë skenë dhe nuk kanë hezituar të nxjerrin telefonat dhe të filmojnë gjithçka.

Pas disa minutash, gruaja ka dalë shatërvani e ka nisur të vishej, por ndërkohë ajo është shoqëruar për në rajon nga policia, për të shpjeguar se përse vendosi të ndërmerrte atë veprim.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *